Get Adobe Flash player

Спроб рейдерського захоплення сільгосппідприємств на Чернігівщині не було (відео)

 

Але краще попередити, вважають аграрії. Як попереджати захоплення врожаю, зібраного селянами, та їх майна; як працюватимуть приватні виконавці судових рішень; які нові шляхи правової просвіти серед громадян. Про все це йшла мова на зустрічі сільгоспвиробників з заступником міністра юстиції Сергієм Шклярем.

 

У цьому році рейдерських атак на сільгосппідприємства області не було, кажуть чернігівські аграрії на зустрічі з заступником міністра юстиції Сергієм Шкляром, але, чуючи про навалу рейдерів у центральних областях, розуміють, що треба попереджати небезпеку. Саме Міністерству юстиції належить ініціатива щодо створення в областях штабів по боротьбі з рейдерством у сільському господарстві. В нашій області штаб щойно створений, до нього входять представники сільгосппідприємств, органів влади та правоохоронці.

 

Закон, який коротко називають «антирейдерським» (про внесення змін у державній реєстрації), прийнятий восени минулого року, встановлює  норми, які покликані зменшити ймовірність шахрайських схем у захопленні підприємств, зокрема вводить кримінальну відповідальність для державних реєстраторів.

 

Заступник міністра також розповів про інші новації в законодавстві та проекти, ініційовані Мінюстом. Запроваджується змішана система примусового виконання рішень: крім державних, починають діяти й приватні виконавці.

 

Посадовець приїхав до Чернігова і заради популяризації  проекту «Я маю право» з юридичної просвіти серед громадян.

 

Обласний антирейдерський штаб береться відвідати всі сільські громади Чернігівщини для контролю за ситуацією та просвіти серед селян, і регулярно звітуватиме перед урядом.

 

Передачі


ПогодаКурси валют