Get Adobe Flash player

Рекордний врожай і рекорди українських богатирів-«стронгменів» (відео)

Це дві головних складових свята в селі Піски Бахмацького району. День села приурочили до завершення жнив.

 

Головні герої Дня села в Пісках Бахмацького району – хлібороби.  Щойно в місцевому сільгосппідприємстві завершили збирання ранніх зернових. Врожай – рекордний за всю історію села: жито вродило по 70 центнерів з гектара, пшениця – 84, ячмінь – 90 ц/га.

 

Механізаторів і всіх безпосередньо причетних до збирання першими вшановують на святі.

 

Розділити радість трудової перемоги до Пісок запросили багаторазових авторів спортивних перемог – команду українських «стронгменів». У День села тут влаштували черговий етап Кубка України зі стронгмену. Ентузіастів цього силового виду спорту заслужено вважають найсильнішими людьми країни й навіть планети. Василь Вірастюк, почесний президент Федерації стронгмену України, двічі був визнаний найсильнішою людиною світу. Зараз він тренує молодших товаришів. Учасники Кубка, які побували в Пісках, – це 9 богатирів з різних міст України. Ведучими змагань були президент Федерації й нинішній чемпіон України Сергій Конюшок та Василь Вірастюк . Щоразу вони для змагань їдуть у різні міста й села України, надихаючи таким чином людей на перемоги.

 

На святі чергувалися виступи богатирів і артистів. У Пісках працює  художня школа. Рівню майстерності її учнів, напевне, позаздрять мистецькі заклади багатьох міст. Отже виставка творчих робіт вихованців художньої  школи теж стала частиною свята.

 

Також Піски пишаються рівнем соціального захисту своїх громадян, наприклад, допомоги сім’ям: скажімо, за народження дитини батьки отримують 5 тисяч гривень з фондів підприємства; стільки ж надають на підготовку до школи (коли дитина йде до 1-го класу).

 

Приводом для проведення Дня села стало завершення першого, найгарячішого етапу жнив. Врожай для Пісок рекордний, а Бахмацький район є одним з визначальних для області щодо землеробства. Тож із прикладу місцевого господарства видно, що загалом врожай цього року на Чернігівщині  високий.

Передачі


ПогодаКурси валют