Get Adobe Flash player

Уперше у Чернігові до Дня підприємця проходитиме бізнес-фест (відео)

 

Перша неділя вересня – День підприємця. Бізнесмени Чернігівщини обіцяють відзначити своє професійне свято креативно. Із святковою колоною центром Чернігова у супроводі грецького бога торгівлі Гермеса та німф. Ярмаркові розваги, виступи з рекламою та концертними номерами, квести, конкурси, вікторини. Святкуватимуть підприємці області разом зі споживачами їхніх товарів та послуг. Як саме, розкажемо далі.
Вперше у Чернігові святкування Дня підприємця (перша неділя вересня) проходитиме у форматі бізнес-фесту. Його назва — «Разом до успіху». Бізнес області вийде на вулицю, аби показати своє обличчя.

Розпочнуть фестиваль зі святкової кавалькади представників бізнесу Чернігівщини центром міста – від Красної площі до парку культури та відпочинку. Креативність з боку підприємців організаторами фестивалю вітається.
Саме у Центральному парку культури та відпочинку будуть проходити основні дійства свята, зокрема і той самий «Олімп», де кращі підприємці отримають відзнаки. Гості фестивалю зможуть побачити, що виробляють місцеві підприємства та які послуги надають. Для підприємців – фахові консультації з питань юридичних, податкових у «Вікні допомоги».

Світлана Полторацька, заступник директора департаменту економічного розвитку облдержадміністрації : «Буде урочисте відкриття із нагородженням кращих підприємців — представників бізнесу, а також найбільш активних учасників цього бізнес-фестивалю.Також у у центральному парку будуть проводитись виставка-ярмарок у семи локаціях, буде «Вікно допомоги».

 

Святкування дня підприємця співпадає із днями енергії у Чернігові. Тож на святі буде і окрема локація енергоефективності – виставка з енергоефективних технологій, де дорослих та дітей навчатимуть раціонально споживати енергоресурси.

Людмила Максименко, начальник управління економічного розвитку Чернігівської міськради: «У нас планується велика виставка з енергоефективних технологій, де буде приймати участь бізнес міста. Багато уваги приділяється роз’яснювальній роботі, в тому числі у нас планується робота такої палатки по роз’ясненню мешканцям міста можливостей залучення кредитних ресурсів на заходи з енергозбереження. Дуже цікаві програми, які підтримуються як державними агенціями з енергоефефктивності, так і в місті працює відповідна програма по співфінансуванню. Крім того, планується в нас дитячий сегмент (це будуть проводитись і вікторини, і конкурси, квести)».

 

День підприємця – свято не лише для дорослих, а і дітей та молоді. Для перших сцена буде облаштована у нижній частині парку, для других – у верхній. Окрема локація – під назвою «Бізнес для дітей».

 

Можливість промоції на фестивалі для місцевого бізнесу є безкоштовною. Заявки на участь від підприємців організатори прийматимуть до 21 серпня. Саме ж свято заплановане на 2 вересня.
 

Передачі


ПогодаКурси валют