Get Adobe Flash player

У Количівці відкрилась літня школа для прийомних батьків та дітлахів (відео)

У Чернігівській області близько двох тисяч дітей, які потребують опіки. Цього року служба у справах дітей облдержадміністрації ініціювала проведення в області «літньої школи» для прийомних батьків і власних та прийомних дітей з цих родин. На Чернігівщині такі заходи проводяться вперше, адже навчання проходять не лише батьки, а й дітлахи.

 

Батьки, які вирішують стати прийомними, мають кожні два роки відвідувати необхідні тренінги з психологами та спеціалістами.

 

В Україні такі програми реалізовані лише в декількох областях. На пілотний проект приїхало 8 сімей з різних куточків області – це десятеро батьків та 17 дітлахів. Програма занять дуже насичена: на батьків чекають тренінгові навчання щодо мистецтва спілкування, міжособистісних стосунків у прийомній сім’ї та попередження емоційного вигорання. У дітлахів більш вільний графік – на них чекають різноманітні ігри, квести та змагання, але вони будуть присутні і на декількох тренінгах разом із батьками. Місцем проведення «літньої школи» обрали дитячий табір «Юний турист» що у селі Количівка Чернігівського району. Тут зелена територія та всі необхідні умови для проведення такого роду занять. Батьки та дітлахи з радістю згодились взяти участь у «літній школі» і найголовнішою перевагою цього заходу називають спілкування та обмін досвідом.

 

Впродовж п’яти днів сім’ї будуть жити та навчатися у літньому таборі і проводити з користю час. Роботі «літньої школи» допомагають спеціалісті та волонтери з різних дитячих, соціальних та спортивних організацій.

Передачі


ПогодаКурси валют