Get Adobe Flash player

Батьки дівчинки, травмованої машиною «Чернігівводоканалу», просять громадськість слідкувати за перебігом розслідування (відео)

 

Батьки 8-річної дівчинки, яка отримала травму ноги внаслідок наїзду важкого автомобіля, просять громадськість не бути байдужою й слідкувати за перебігом розслідування інциденту, який стався в Чернігові 24-го липня.

 

8-річній Алісі Леоненко аварійна машина «Чернігівводоканалу» притисла колесом ногу, каже сама дівчинка. Як наслідок, стався перелом п’яткової кістки.

 

Це трапилося 24 серпня в Чернігові в районі вулиці Захисників України (колишньої Одинцова), у дворі за продовольчим магазином. Аліса та її подружка гралися поблизу від місця, де аварійна бригада «Водоканалу» проводила ремонтні роботи.

 

Машина почала маневрувати, і задніми колесами, повертаючи, наїхала на бордюр ось у цьому місці. Дівчинка каже, що наїзд стався не на асфальтовій доріжці, а нога виявилася затисненою під бордюром.

 

Водій одразу зупинив автомобіль і викликав «швидку допомогу», а подружка Аліси покликала свою мати. До лікарні дівчинку відвезли швидко. Але потерпіла та її батько вважають, що працівники «Водоканалу» не забезпечили необхідних норм безпеки.

 

Рідні Аліси звернулися до журналістів та громадськості: вони вважають, що для забезпечення об’єктивності потрібен суспільний резонанс навколо слідства, яке проводить Чернігівський відділ поліції ГУНП в області.

 

Ми готові надати можливість висловитися з цього приводу представникам підприємства «Чернігівводоканал» та можливим свідкам нещасного випадку.
 

Передачі


ПогодаКурси валют