Get Adobe Flash player

«Десна» зазнає поразки на рідному полі (відео)

Сіверяни не змогли у першому матчі першої ліги здолати ковалівський «Колос». «Колос» у другому таймі зумів реалізувати три гола у ворота сіверян. «Десна» з меншою кількістю гравців не мала змоги боротися до кінця. Детальніше у сюжеті.

У першому матчі чемпіонату після повернення у Чернігів «Десна» зустрічається з ковалівським «Колосом». Чернігівці виходили на поле впевнено і так само розпочали гру. Вболівальники тільки позбиралися на трибуні, а сіверяни вже реалізували свій перший гол. Євген Чепурненко на сьомій хвилині скористався помилкою суперників у центрі штрафної і вдало розіграв пас свого колеги. 1:0.

Другий м’яч довго чекати не довелось. Картушов зробив скидку на Чепурненка, той віддав пас на Волкова і він пробив у ворота. Перший тайм цілком задовольняв деснянців та їх вболівальників. Після цього було ще кілька моментів як у «Десни», так і у «Колоса», та реалізувати їх не вдалося. Руслан Костишин, головний тренер ФК «Колос»: «Повністю завалений перший тайм. Чіткі голи надломили нас і ми були розгублені. Попали у паніку таку якусь».

Та за пару хвилин до кінця першого тайму «Десна» втрачає одного із авторів голів. Олександр Волков вже мав на рахунку одну жовту картку. У боротьбі за м’яч нападаючий сіверян опиняється на газоні і отримує ще одну жовту за симуляцію. «Десна» йде на перерву засмучено. Олександр Рябоконь, головний тренер ФК «Десна»: «Вражень багато. Було багато яскравих моментів у грі. Але видалення поламало гру. Був контакт, якщо не було пенальті, то давати за це жовту картку… Був стик двох футболістів».

Та фатальна червона перевернула деснянцям всю гру. Намагалися реалізувати ситуації і Картушов і Чепурненко, та у «Десни» все пішло не так. Натомість «Колос» здійснив камбек. Початком для забиття голів у ворота «Десни» став автогол Євгена Чепурненка на 52 хвилині. Грати «Десні» без одного футболіста було важко. «Колос» зрівняв рахунок на 59 хвилині матчу. А вже на 77-й «Колос» вийшов вперед. Ряд замін у «Десні» не допомогли. Зокрема, на поле вийшов колишній нападник «Шахтаря» Денис Безбородько, який нещодавно з’явився у складі «Десни». У нього була можливість забити свій дебютний гол у матчі з «Колосом», та м’яч не влучив у ворота.

Поразка з рахунком 3:2 на рідному полі. «Десна» розчарована, як і вболівальники.  Та є надія на наступний матч, який «Десна» знову проведе вдома. Сіверяни зустрінуться із командою «Балкани».