Get Adobe Flash player

«Extreme weekend» у Чернігові (відео)

Стрибки з мосту, лазертаг, драгонботи, файр-шоу, намети, польова кухня — перші вихідні серпня чернігівці провели екстремально. На базі дитячо-юнацької спортивної школи №1 у Чернігові пройшов національно-патріотичний фестиваль «Extreme weekend». Учасники — здебільшого бійці АТО з родинами та волонтери.

 

На чернігівському березі Десни, що за пішохідним мостом, вихідними було аж надто спекотно. І справа не тільки в серпневому сонці – тут уже вдруге проходив національно-патріотичний фестиваль «Extreme weekend».

 

Екстрим захопив близько двохсот чоловік з усієї області. Наметове містечко, польова кухня, екстремальні розваги – усе це, на думку організаторів, має певну реабілітаційну мету для учасників АТО, волонтерів та їх родин. Власне, вони і складали основну частину учасників фесту.

 

Стрибки з пішохідного мосту способом «маятник» стали найпопулярнішою локацією фестивалю. Незважаючи на спеку, на мосту зібралась велика черга з охочих, і чималу її частину складали дівчата.

 

Локація військово-спортивної гри «Лазертаг» зібрала навколо себе хлопців. Втім, більшість із них брали до рук зброю «сфотографуватись», взяти участь наважились не всі. Хоча правила доволі прості і чимось нагадують пейнтбольні.

 

Розваги тривали до самої ночі. Організатори обіцяють повторювати  «Extreme weekend» щороку.