Get Adobe Flash player

Рятувальники попереджають (відео)

Рятувальники області нині несуть службу в посиленому режимі. Причина очевидна – аномальна спека. Один із аспектів цього режиму – регулярні профілактичні рейди в місцях відпочинку людей. У Чернігові ДСНСники пройшлися Ялівщиною.

 

Територія регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» – одне із найбільш улюблених місць відпочинку чернігівців. Відпочивальників тут завжди чимало, але чи всі поводяться належним – з точки зору власної безпеки – чином? Рятувальники вважають, профілактичні бесіди зайвими не будуть, тож проводять тут рейди – свого роду консультації. Роз’яснювальна робота – по різних напрямках.

 

Відпочинок на природі (а Ялівщина – сама природа в центрі міста), як правило, активний. Тому є ризик виникнення пожеж. Звідси – роз’яснення, що в умовах високого класу пожежної небезпеки потрібно утриматися від розведення багаття, забороняється кидати непогашені сірники й недопалки — правила елементарної безпеки під час відпочинку біля водойм. Батькам і дідусям з бабусями рятувальники радили не залишати малечу без нагляду й контролювати їх розваги.

 

До речі, підкреслимо, рятувальники зараз працюють в особливому режимі. Під час таких рейдів відпочивальники традиційно отримують листівки з короткими інструкціями з питань дотримання заходів безпеки під час відпочинку в лісопаркових зонах та біля водойм.

Передачі


ПогодаКурси валют