Get Adobe Flash player

Пожеж більше не стало (відео)

Незважаючи на суху й жарку погоду, яка триває кілька останніх діб, на Чернігівщині не зареєстровано збільшення кількості пожеж, повідомляють співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Але рятувальники попереджають громадян про необхідність бути особливо обережними з вогнем у ці спекотні дні.

 

З останніх днів липня – початку серпня в області встановилася спекотна погода, що створює додатковий ризик виникнення пожеж. Втім, сплеску кількості пожеж за ці дні не зареєстровано, повідомляють в управлінні ДСНС в області.

 

Але спека триває, відповідно й ризик пожеж зростає. Тому справа рятувальників – посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо обережного поводження з вогнем і перевірки пожежонебезпечних об’єктів, а справа громадян – як мінімум не палити в лісі, а після відпочинку на природі ретельно гасити багаття й цигарки.

 

Пожеж на торфовищах зараз не зареєстровано, але з початку року в області торф горів 4 рази в Козелецькому й Сновському районах. У разі виникнення пожеж на торфовищах гасити їх надзвичайно складно, і такі пожежі вкрай шкідливі для довкілля й здоров’я людей. Нагадаємо, що серпень за досвідом багатьох років – один з найбільш ризикованих місяців щодо загорянь торфу. Випалювати суху траву взагалі не можна, але особливо це небезпечно на луках поблизу торфовищ.

 

Взагалі з початку року на Чернігівщині зареєстровано 1537 пожеж, на яких загинуло 44 людини й 16 травмовано. Пожеж у лісах трапилося 11, на торфовищ і сільгоспугіддях – 5.

 

Нагадаємо, що 26 липня в Чернігові вогнеборці врятували господаря квартири в багатоповерховому будинку, де пожежа сталася знову-таки від необережного поводження цього чоловіка з вогнем.

Передачі


ПогодаКурси валют