Get Adobe Flash player

«Північ»: пам’ятний знак АТОвцям (відео)

З нагоди 75-ї річниці створення Першої Гвардійської армії у територіальному управлінні оперативного командування «Північ» урочисто відкрили пам’ятний знак  на вшанування військовослужбовців, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції. До знаку поклали квіти та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання. Військовики відкрили ще три пам’ятні дошки: на честь 1-й Гвардійської армії, Північного оперативного командування та Територіального управління “Північ”.
 

Три пам’ятні дошки, як три сторінки історії. У територіальному управлінні оперативного командування «Північ» урочисто відкрити пам’ятні знаки : 1-й Гвардійській армії, Північному оперативному командуванню та Територіальному управлінню “Північ”. Нинішнє оперативне командування «Північ»  було створене саме на базі славнозвісної 1-ї Гвардійської армії. Урочисте відкриття дошок присвятили 75-й річниці створення військового підрозділу.

 

На урочисте відкриття запросили ветеранів, які колись служили у лавах військового підрозділу. Не забувають військовики і про своїх побратимів, що захищають територіальну цілісність нашої держави на Сході. У часи неоголошеної війни війська підрозділу втратили 397 військовослужбовців. Аби вшанувати пам’ять загиблих у зоні АТО бійців, на території підрозділу також було урочисто відкрито пам’ятний знак.

 

Присутні поклали до знаку квіти та вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання.