Get Adobe Flash player

4, 50 – не буде (відео)

Принаймні поки що. З 1 серпня в Чернігові мали б вступити в силу нові ціни на проїзд у міському транспорті. Згідно з підписаним ще у березні меморандумом, нова ціна мала б становити 4 гривні 50 копійок. Проте, оскільки перевізниками не було виконано зобов’язання, прописані у договорі, ціна досі залишиться старою. Про це сьогодні заявив міський голова Владислав Атрошенко на розширеній нараді в мерії.

 

Наступне підвищення цін на проїзд в маршрутках у Чернігові мало бути з 1 серпня. Відповідно до підписаного у березні між перевізниками і мерією меморандуму, проїзд у міському транспорті мав би становити  4 гривні 50 копійок – якщо перші виконають умови щодо якості роботи. На більшості маршрутів ціна поки залишається старою – 4 гривні. Проте деякі перевізники встигли оперативно змінити ціну. Чернігівці ж до зростання вартості проїзду ставляться спокійно, адже, зазначають, все одно доведеться їздити.

 

Але, підкреслимо, згідно з підписаним меморандумом, перевізники мають право підвищити ціну на проїзд лише за умови, що вони виконають всі умови, які прописані у договорі. Із прописаних у меморандумі зобов’язань була виконана лише невелика частина.  Міський голова Владислав Атрошенко офіційною заявою на нараді у мерії повідомив, що ціна на проїзд залишиться старою. Відтак, перевізники мають постійно слідкувати за належним технічним, санітарно-естетичним станом своїх транспортних засобів, а також забезпечити всіх водіїв спецодягом. Громадськість у свою чергу створила петицію щодо внесення питання на сесію міськради про накладення мораторію на підвищення цін на проїзд, доки не будуть виконані умови меморандуму.

Передачі


ПогодаКурси валют