Get Adobe Flash player

На Чернігівщині запрацювали центри комплектування та соціальної підтримки

Обласного і Козелецького районного військових комісаріатів відсьогодні немає. Є центри комплектування та соціальної підтримки – військовий аналог центрів надання адміністративних послуг. На презентації Територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Чернігові побувала наша знімальна група.

 

Традиційні військові комісаріати віджили своє, вирішило військово-політичне керівництво держави. І запровадило експеримент: військкомати мають замінити центри комплектування та соціальної підтримки – свого роду центри надання послуг, але «в погонах». Піонером в цьому плані стала Чернігівщина – перші такі центри запрацювали 1 серпня у Чернігові і Козельці.

 

Тепер у Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки у Чернігові є навіть ресепшн. Службу тут несуть військові, але ці люди знають, чим допомогти людині, яка звертається  за консультацією – 70% питань можна вирішити вже тут, кажуть вояки.

 

Центр, на відміну від військкомату, працює не по приймальних днях, а щодня — і без обідньої перерви. Зміни навіть зовнішні – двері в кабінетах прозорі, аби відвідувачі бачили, хто чим займається. Втім, працівникам це не заважає.

 

Нова – і надважлива – частина роботи Територіального центру комплектування та соціальної підтримки – рекрутингова робота. Для цього створюються відповідні відділи.

 

Створюється і інститут вербувальників. Ці спеціалісти відшукуватимуть людей, яким можна запропонувати вступити на службу за контрактом за тими спеціальностями, які потрібні війську. На початкових етапах тут сподіваються до консультації колег з Польщі та Сполучених Штатів.

 

В терцентрах, на відміну від військкоматів, буде електронний документообіг. І в цьому є підводні камені: немає комп’ютерної системи, яку не можна зламати. А, між тим, йдеться про дані хлопців, які воюють на фронті. Втім, вояки хакерів не бояться.

 

А ще у чернігівському Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки кажуть, виконують почесну місію – випробовують систему, яка незабаром запрацює в усій Україні.

Передачі


ПогодаКурси валют