Get Adobe Flash player

12 тонн допомоги для обласного центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю (відео)

Щирі дитячі посмішки надзвичайно захоплюють усіх, хто буває на святкових заходах в обласному центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Та особливі емоції переповнюють Алана Хіллара: керівник благодійної організації «Допомога Фелстед знедоленим дітям» вже близько 20 років опікується центром.

 

Алан Хіллар щороку привозить до центру гуманітарну допомогу з Великої Британії. Він, його дружина Полін Крейвен та велика команда благодійників збирають необхідні для Центру і його пацієнтів речі. Це нелегко, акцентує увагу Алан Хіллар, але таку важливу місію він не збирається  залишати.

 

Близько півроку Алан Хіллар готувався до візиту в центр соціальної реабілітації. Тепер привіз великий вантаж гуманітарної допомоги – більше 12 тонн – для розвитку Центру і для підтримки його підопічних. Це – суттєва допомога, наголошує директор закладу Василь Пасічник.

 

Буквально за півроку у центрі проведено масштабну реконструкцію. Загалом же розбудова цього медичного закладу триває за рахунок субвенції з державного бюджету. Вже споруджено дві прибудови до діючих корпусів, облаштовано кабінети для групових занять, набуття соціальних навичок, фізичної та психолого-педагогічної реабілітації, розширено залу для масових заходів. Алан Хіллар каже, дуже вражений тим, що останнім часом центру надають потужну допомогу саме органи місцевої влади.

 

Наступного тижня в обласному центрі соціальної реабілітації почне діяти ще один особливо важливий проект – надання паліативної допомоги дітям з невиліковними прогресуючими хворобами, переважно психоневрологічного профілю. Цей вид допомоги вперше реалізується в Україні.

 

Введення в дію нових потужностей дозволить щорічно додатково понад тисячі дітей отримувати найбільш ефективні для реабілітації процедури та спільні інтегративні заходи, наголошує директор центру Василь Пасічник. Саме  завдяки комплексній реабілітації в центрі багато дітей покращили свій стан здоров’я. От хоча б ровесник закладу, його підопічний з 1 року життя Ярослав Бих. Саме завдяки центру він відкрив в собі талант музиканта. Ярослав грає один із улюблених своїх творів Дебюссі «Острів радості». Символічно для обласного центру соціальної реабілітації, де діти з інвалідністю відчувають себе неначе на казковому острові.

Передачі


ПогодаКурси валют