Get Adobe Flash player

«Десна» — «Рух» — 3:0 (відео)

Газон стадіону імені Гагаріна у Чернігові поки не витримує зайвого навантаження, тому домашній матч «Десна» провела на вже звичній за 14 місяців реконструкції рідного поля «Оболонь-Арені». І провела успішно, обігравши з рахунком 3:0 команду з Винників Львівської області «Рух».

Традиційно деснянці контролювали перебіг гри, швидко втіливши перевагу в забитий гол. На 17-й хвилині відзначився Денис Фаворов, вистреливши з 30-и метрів. За 10 хвилин по суті гол-близнюк першого: Андрій Мостовий «зняв павутиння» з дев’ятки воріт суперників, поціливши з метрів 25-и. Гольову крапку в матчі поставив той же Фаворов, потроївши перевагу «Десни» на 38-й хвилині.

Наступний матч чемпіонату «Десна» проведе на виїзді – зустрінеться з клубом «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів.