Get Adobe Flash player

Перший Молодіжний дипломатичний форум розпочався в Чернігові (відео)

Учасники – громадські активісти, студенти й навіть школярі – обговорюють проблеми від міжнародної політики до туризму, спілкуються з фахівцями з економіки, права й журналістики.

 

Учасники  Молодіжного дипломатичного форуму в Чернігові, як і личить юнакам, амбіційні і не бояться братися за вирішення глобальних проблем, розповідають організатори – представники молодіжної ініціативи GAVA.

 

У програмі заходу – відкриті лекції фахівців: економістів, дипломатів, політологів, журналістів та управлінців. Форум одразу набув міжнародного статусу: очікують представників студентських організацій з Канади та Польщі.

 

У суботу з учасниками форуму спілкуватиметься відомий журналіст та публіцист Віталій Портніков, який поділиться з молоддю професійним досвідом та презентує свою нову книгу.

 

Результат молодіжного форуму, згідно з задумом, – пропозиції для органів влади та громадських організацій за шістьма обраними напрямками.

 

Також меморандум за підсумками форуму збираються розмістити в засобах масової інформації та соціальних мережах для обговорення і вдосконалення.

Передачі


ПогодаКурси валют