Get Adobe Flash player

У Чернігові стартував обласний кубок серед лижників та біатлоністів (відео)

До обласного центру приїхало більше сотні молодих спортсменів із різних районів Чернігівщини. Три дні спортсмени змагатимуться у швидкості: перший етап – кілометровий крос, другий та третій – лижероллери, вільний та класичний стиль. Загалом ці змагання є відбірковими: кращі спортсмени представлятимуть область на всеукраїнських змаганнях. Детальніше у сюжеті.

 

Обласний кубок серед лижників та біатлоністів для початківців – це перші серйозні змагання. Саме тут молоді спортсмени можуть показати свої навички та вміння. Для тих, хто значно старший, такі змагання вирішують подальшу спортивну кар’єру, адже це відбір кращих із кращих, які представлятимуть область на всеукраїнських змаганнях. Михайло Даниленко, головний суддя змагань: «У нас бере участь більше 100 учасників. Приїхали команди з Прилук, Наумовки, Городні. Приїхали ще гості з Києва для цікавості. А також команда Чернігова».

 

Змагання традиційно проводять у три етапи : перший – кілометровий крос, другий та третій етапи – лижероллери, вільний та класичний стиль. Вік учасників різний. Зараз перспективних молодих спортсменів достатньо, зазначають тренери. Проте набирати групи зацікавлених спортом дітей стає все важче. Марина Лісогор, тренер: «Це болюче питання. Діти часто хворіють і вони не цікавляться. Дуже важко набрати групи дітей, які хочуть щось робити».

 

Призери першого етапу змагань вже визначені. У вихідні визначаться переможці-лижероллери, які вже у вересні братимуть участь у чемпіонаті України з лижних гонок.

Передачі


ПогодаКурси валют