Get Adobe Flash player

18 серпня у Чернігові — «Димна Суміш»/ The Gitas (відео)

Улюблений гурт Кузьми, Положинського, Вакарчука та багатьох українських меломанів оголосив про своє повернення. А для чернігівців ця новина приємна ще і тим, що цей гурт було створено у місті. «Димна суміш»  після п’яти років мовчання повертається на сцену. Заради цього фронтмен Олександр Чемеров повернувся на деякий час з Лос-Анджелесу разом зі своїм американським гуртом The Gitas. Детальніше у наступному сюжеті.

 

Гурт «Димна суміш» було засновано у 1998-му році у Чернігові. Завдяки фестивалю «Червона рута» команда вийшла на всеукраїнський рівень. Вони ніколи не були попсовими, але завжди були популярними. Їх не було в ротаціях на телебаченні та радіо, але на концертах завжди збиралися повні зали. Все завдяки тому, що «Димна суміш» грала чесний та справжній рок.

 

У 2012-му стало відомо, що гурт припиняє свою діяльність через неможливість миритися з ситуацією в країні, коли, за словами Сашка Чемерова, культура на останньому місці, а замість панує суцільна політика, зомбування, соціальні експерименти та лагідний тоталітаризм. Олександр переїхав жити до Сполучених Штатів Америки, де створив інший гурт – The Gitas. Також в Америці він продовжив продюсерську діяльність. Він працював над музичним матеріалом таких проектів як Quest Pistols, Агонь, Артур Пирожков, Глюкоза, а також до нього за допомогою звертались Іван Дорн та Жанна Агузарова. Гурт The Gitas теж має певний успіх в Америці, вони записали платівку, дають регулярні концерти, а один з їх треків став головною музичною темою голлівудського серіалу про історію рок-музики.

 

Цього року Олександр Чемеров виказав бажання приїхати на Батьківщину. За словами Сашка, він як артист не міг приїхати просто так, тому вирішив дати концерти. Українські меломани зачекалися повернення «Димної суміші», про це свідчать два концерти у столичному клубі «Сентрум» з повним солд-аутом. Довгий час залишалося інтригою, чи буде концерт у Чернігові. Виявилось, що буде. 18 серпня на чернігівців чекає виступ двох гуртів, лідером яких є Чемеров – американського The Gitas та української «Димної суміші». На прес-конференції, що відбулася у Чернігові, Сашко також оголосив про реюніон «Димної Суміші» і пообіцяв найближчим часом новий альбом.

Передачі


ПогодаКурси валют