Get Adobe Flash player

Несправні GPS-трекери в маршрутках – «звичайний заводський брак»

 

Так пояснюють причину несправності більше половини GPS-навігаторів у чернігівських маршрутках представники компанії-постачальника приладів. ТОВ «Дозор Україна» працює у п’яти обласних центрах України, вони ж виграли тендер на забезпечення  GPS-навігацією чернігівського транспорту, проте після введення в експлуатацію 51 навігатор виявився несправним. Переможці тендеру запевняють, таке сталося вперше. Чому GPS не хоче працювати у Чернігові, розкажуть наші журналісти.

 

Після тендеру компанія «Дозор Україна» ввела у Чернігові в експлуатацію 87 GPS-трекерів на міських маршрутах. Здавалося б, зручна річ: завжди знаєш, де і коли прибуде потрібний автобус. Система відслідковування мала б запрацювати ще на початку липня. Проте після декількох тестувань приладів перевізники помітили, що система працює недосконало. Більшість GPS-навігаторів програма не бачить.

 

Компанія постачає п’ять обласних центрів України такими GPS-трекерами. До цього збоїв у системі та у роботі приладів не було. Чому це сталося у саме у Чернігові, пояснюють заводським браком. Андрій Умінський, комерційний директор ТОВ «Дозор Україна»: «Як виявилось, перша партія, яка була введена в експлуатацію, мала заводський дефект».

 

При цьому представники компанії запевняють, у Чернігові використовують один із найкращих зразків GPS-трекерів, які виготовляє відома українська фірма. Проте реалії такі : із 87 навігаторів не працює 51. Наразі роботу приладів ретельно перевіряють. Проте представники компанії кажуть, перевізники самі не поспішали повідомити їх про проблему. Андрій Умінський: «Насправді не працювала частина партії трекерів. Це вчасно виправляється наперед, навіть не очікуючи ваших звернень».

 

Процедуру встановлення, виявлення недоліків та виправлення неполадок проходило кожне місто, кажуть представники компанії. Те, що бракована партія виявилась в Чернігові, — звичайна випадковість, від цього ніхто не застрахований. І обіцяють, до першого серпня всі несправні трекери будуть замінені  і система буде працювати краще.

 

Передачі


ПогодаКурси валют