Get Adobe Flash player

Термобаричні боєприпаси випробували на полігоні в Гончарівському (відео)

Нові зразки озброєння та військової техніки, розроблених підприємствами українського ВПК: кулемети, снайперські гвинтівки, ручні протитанкові гранатомети, міномети, сучасні протитанкові ракетні комплекси та боєприпаси до них. І головне — термобаричні боєприпаси, які сьогодні фактично відсутні на фронті. Це – випробування нового озброєння на полігоні в Гончарівському. За словами секретаря ради нацбезпеки і оборони Олександра Турчинова, військові Збройних Сил України найближчим часом повинні отримати їх на озброєння.

 

Що стосується 120-міліметрових українських мінометів, конструктори та виробничники заявляють, що зауваження військових, які надходили під час їх застосувань в умовах бойових дій, були враховані, недоліки виправлені.

 

Перспективним для використання в зоні проведення АТО називають і 60-міліметровий міномет, який здатний точно уражати цілі та не підпадає під заборону Мінських угод.

 

Зброя для озброєння є – випробування це демонструють. Однак військові кажуть, на фронті її немає. За словами Турчинова, нині завдання – скоротити час, поки зброя доходить від випробувальників до діючих частин.

Передачі


ПогодаКурси валют