Get Adobe Flash player

У Количівці – Освітній Фест (відео)

Десять днів у режимі «нон-стоп», сорок спікерів із шести країн світу, близько п’ятисот учасників з усієї України – такий темп роботи першого в Україні Освітнього Фесту прав людини-2017. Він стартував у селі Количівка Чернігівського району на базі Освітнього дому прав людини в Чернігові.

 

Що треба знати про свої права? Як захистити себе юридично? Громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» організувала Освітній Фест прав людини-2017. Він триватиме з 25-го липня по 3-е серпня, і за цей час близько п’ятисот учасників мають навчитись основам основ.

 

Аудиторія Фесту різноманітна: студенти, вчителі, психологи приїжджатимуть зі всієї України протягом десяти днів, аби вивчити свої права і поділитися знаннями вдома. Саме з такою метою приїхав і Ілля Дерев’янко. Вдома, в Херсоні, він займається профорієнтаційною роботою.

 

Учнів місцевої школи також активно залучають до освітнього процесу, і не тільки під час фестивалів – «Освітній дім» співпрацює зі школярами давно.

 

Форми занять різноманітні: – ігри, майстер-класи, форум-театри… Суцільний інтерактив. Проводять їх сорок спікерів із України, Республіки Білорусь, Казахстану, Молдови, Грузії та Канади. Наприклад, Віра Яковенко розповідатиме про права людини в місцях несвободи.

 

Програма Фесту передбачає різноманітні відпочинкові тренінги, наприклад, проти професійного вигорання, кінопокази, виставки. А ще це хороша можливість подискутувати.

 

Освітній фестиваль триватиме до третього серпня. Він проводиться вперше, але організатори планують зробити його щорічним – як показує практика, українці потребують більше знань про власні права і свободи.

Передачі


ПогодаКурси валют