Get Adobe Flash player

У Березовому гаю гуло наче у вулику (відео)

Працівники обласної бібліотеки для дітей зібрали малечу різного віку на книжковий пікнік під назвою «Шалені бібліобджілки».  Проект був започаткований декілька років тому працівниками бібліотеки, тепер щоліта для дітей проводять різні цікаві ігри та флешмоби. Далі дивіться у сюжеті.

 

У Березовому гаю традиційно працівники обласної бібліотеки для дітей влаштовують книжковий пікнік. Цей проект започаткували декілька років поспіль і тепер проводять щоліта. Працівники бібліотеки кажуть, дітям на свіжому повітрі цікавіше гратися, а ще засвоювати нові знання. Олена Волченко, завідувач відділу обласної бібліотеки для дітей: «Книжки всі про бджілок, адже у нас тематика сьогоднішнього свята така. Ми пропонуємо багато книжок для різного віку діток».

 

Всі зустрічі із маленькими читачами мають різне тематичне спрямування. Працівники бібліотеки кожного разу приносять дітям нові книжки. Діти дізнаються про природу, навколишній світ, цікавляться історією і читають казки. Батьки із задоволенням приводять дітей погратись та почитати у затінку. Яна Крупко, мама: «Бабуся наша була і нам розповіла про цей пікнік. Ми навіть здивувались. Дитинці дуже мало років, лише рік та 8 місяців. Не знаємо, що їй подобається, але нам подобається, що тато з мамою відпочивають».

 

Книжковий пікнік проходить у Березовому гаю щосереди.

Передачі


ПогодаКурси валют