Get Adobe Flash player

«Десна» провела зустріч із вболівальниками та журналістами (відео)

Команда залишилась у Першій лізі і ставить перед собою завдання повторити успіх та все ж таки вийти до елітного дивізіону. Але це за умови, якщо клуб знайде підтримку від місцевої та обласної влади.

 

Після тріумфального сезону і апокаліптичного міжсезоння «Десна» збирається із новими силами, аби все ж таки вибороти своє законне право на участь в УПЛ. Керівництво клубу до останнього сподівалось, що правосуддя стане на їхній бік, але Федерація футболу України своїх помилок не визнала. Сезон 2017-2018 «Десна» проведе у Першій лізі. На першу половину чемпіонату команда ставить перед собою задачу оцінити, чи потрібен Чернігову та області взагалі професійний футбольний клуб рівня УПЛ. Адже обіцянки очільників області та міста посприяти розвитку команди так і залишились словами.

 

Вже наприкінці липня «Десна» повертається до стін рідного стадіону. І тут керівництво клуба хоче оцінити, як Чернігів сприйматиме повернення команди. Ігрове поле вже майже готове до матчів, тренувальне поле вже функціонує і у найближчому майбутньому почне працювати готель, куди і переїде команда. Тобто інфраструктура приводиться до ладу. Північна трибуна залишається головною проблемою, адже це власність держави. Профільне міністерство обіцяло допомогти, але ніяких строків не зазначено. Щодо складу команд, то всі ключові гравці залишились у клубі та підписали нові контракти. Також до клубу приєднались два вихованця чернігівського футболу Денис Скепський та Вадим Жук. Взагалі команда готова дати відсіч супротивникам та очолити турнірну таблицю.

 

«Десна» покладає великі сподівання на виступ команди в Кубку України. Вже 26 липня сіверяни прийматимуть вдома новачків Першої ліги ФК «Балкани». А перший тур чемпіонату стартує у суботу 15 липня. На «Оболонь-Арені» у Києві «Десна» прийматиме аутсайдера УПЛ луцьку «Волинь».