Get Adobe Flash player

48 днів підготовки – і ти боєць роти «Чернігів» (відео)

 

Після вишколу в тренінговому центрі головного управління Національної поліції в області шестеро хлопців і троє дівчат прийняли присягу поліцейського і приступили до несення служби в лавах роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів».

 

Шестеро бійців і троє бойчинь поповнили лави роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів». Курсанти склали іспити та присягнули на вірність українському народові.

 

У квітні поліція Чернігівщини оголосила набір бійців. Бажання виявили близько сотні претендентів. Після відбору до навчання стали 12 курсантів, успішно закінчили курс навчання дев’ятеро. Вони отримали достатній рівень теоретичної і практичної підготовки, кажуть командири, аби скоро зі зброєю в руках вирушити на Донбас.

 

Курсанти пройшли скорочене навчання, але на якість їх знань це не вплинуло, кажуть бувалі бійці. Новобранці навчилися усьому, що має знати поліцейський спецпризначенець. З огляду на те, що вони нестимуть службу в зоні проведення антитерористичної операції, основний акцент під час навчання робився на відпрацюванні тактичної, фізичної та вогневої підготовки.

 

В поліції заявляють, зараз потребують нових кадрів не тільки на Чернігівщини, а в усіх областях України, тож найближчим часом будуть оголошені нові конкурси.

Передачі


ПогодаКурси валют