Get Adobe Flash player

Чи буде все ж таки літо? (відео)

 

Останніми днями погода не радує. І усіх турбує питання – чи буде все ж таки літо? Синоптики кажуть – буде, слід трошки зачекати. Зараз середньодобова температура лише на декілька градусів нижча за норму. Коли чекати потепління дізнавались наші журналісти.

 

Цьогорічне літо спекотним аж ніяк не назвати. Червень промайнув, а теплих днів у рази менше за прохолодних. На цьому тижні тепла не слід очікувати. Синоптики кажуть, відбувся заток холодного арктичного повітря.

 

Та все ж таки прогнози оптимістичні. Синоптики обіцяють повернення тепла на територію України, починаючи з наступного тижня і триматиметься тепла погода як мінімум 7 днів.

 

Але найближчими ночами мінімальна температура повітря може опуститися ще нижче – до позначки 7 градусів ртутного стовпчика. Єдиний плюс такої погоди – грозові дощі та затяжні опади майже неможливі. Тож стихійні лиха оминули Україну стороною. А от прогнози щодо літа вцілому досить туманні – синоптики не обіцяють стабільну погоду, адже ситуація змінюється з кожною годиною.

Передачі


ПогодаКурси валют