Get Adobe Flash player

На Чернігівщині вдруге пройде «Мамонт Фест» (відео)

 

Вже другий рік поспіль в середині літа на Чернігівщині відбудеться незвичайний фестиваль – «Мамонт Фест». Незвичайності заходу придає пізнавально-історична складова та саме місце проведення – Мезинський заповідник, де була знайдена стоянка первісних людей епохи палеоліту. Звідти і назва.

 

Ініціатором проведення такого незвичного фестивалю як «Мамонт Фест» став співак Дмитро Селянський – учасник численних музичних телепроектів. Дмитро родом з Коропського району, тож Мезинський заповідник — це майже його батьківщина. На створення «Мамонт Фесту» Дмитра надихнув той факт, що саме на території поселення кроманьйонців, що було розкопано тут, знайшли перші у світі музичні інструменти з кісток мамонту.

 

Цього року організатори обіцяють ще більш потужну культурну програму. Анонсують спортивні та розважальні заходи для дітей та дорослих, так звані «забави кроманьйонців», обіцяють нагодувати «стейком з мамонту» та надати можливість пожити, як первісні люди. В рамках музичної програми заявили про участь українських та міжнародних колективів, а також про битву «бітбоксерів Сіверщини». Місце проведення – селище Оболоння.

Передачі


ПогодаКурси валют