Get Adobe Flash player

Кабінет психологічної допомоги запрацював на «Щорса, 3» (відео)


 

У першому комплексі Чернігівського психіатричного диспансеру (простіше, «Щорса, 3») запрацював кабінет психологічної допомоги. І дорослі, і діти тепер можуть знайти тут розраду, підказку і допомогу у вирішенні своїх психологічних проблем.

 

Словосполучення «Щорса, 3» у чернігівців асоціюється – в негативному ключі — виключно з психічними хворобами. Насправді прийом у першому комплексі Чернігівського психіатричного диспансеру – у щойно відкритому кабінеті психологічної допомоги ведуть психіатри-психологи з відповідною базовою фаховою підготовкою. Анонімно, за бажанням відвідувача і зовсім безкоштовно. Психіатричне фахове підґрунтя дозволяє уникнути походу до психіатра окремо. Бо саме цього бояться чи не найбільше. Живуча у соціумі стигма не дає ставиться до проблем з психікою так само спокійно і адекватно, як, наприклад, до хвороб серцево-судинної системи.

 

У кабінетах психологічної допомоги – дорослому і дитячому, працює консультативний телефон, за яким у будь-який час можна отримати термінову пораду, записатися на прийом.

 

Лікарі кажуть про те, що у левової частки хвороб «ноги ростуть» саме з задавненого стресу, під час якого людина не отримала належної психологічної допомоги.

 

Розмова на кухні з порадою, як здолати сімейну кризу, чи що робити з небажанням жити добре? Чи фахова допомога? Краще обирає пацієнт. Але саме зараз, коли у країні точиться війна, зазначають лікарі, вкрай необхідна допомога саме спеціалістів. І сьогодні до психолога торують стежку демобілізовані з АТО воїни, їх родини, діти, батьки.

 

Кабінет психологічної допомоги у самому центрі міста. Фахівці обіцяють допомогу в будь-якої ситуації.
 

Передачі


ПогодаКурси валют