Get Adobe Flash player

Випуск-2017 фахівців Академії Державної пенітенціарної служби (відео)

 

Другий випуск студентів та курсантів Академії Державної пенітенціарної служби відбувся на Красній площі Чернігова.  324 випускники отримали дипломи державного зразка, 170 курсантів стали «лейтенантами внутрішньої служби», 20-ти відмінникам дипломи з відзнакою вручили поважні гості. А для когось це свято стало подвійним. Більше знають наші кореспонденти.

 

Випускник Академії Державної пенітенціарної служби Максим Швець  три роки тому навіть не здогадувався, що 2 бали, яких йому не вистачило для вступу до київського вишу, стануть доленосними і приведуть із Вінниці до Чернігова.

Максим Швець, випускник Академії Державної пенітенціарної служби: “Знайшов свою  другу половинку. Я чесно і не думав, що з одного кінця України приїду сюди і так  ми зустрінемось.

 

А сьогодні Максим освідчився своїй обраниці і отримав у відповідь згоду. Ось так свято випуску стало днем заручин для нього та Ірини. Дівчина ще рік навчатиметься в Академії і наречений обіцяє її дочекатися.

Ірина Жидок, студентка Академії Державної пенітенціарної служби: «Дуже несподівано, я не очікувала взагалі. Дуже рада і дуже… рада.

 

Дівчат в Академії навчається небагато, але кожна з них варта окремої розповіді. Наприклад, Оксана Довгопола з Менщини – відмінниця вдало поєднує заняття з хореографії, рукопашного бою та панкратіону.

Оксана Довгопола, випускниця Академії Державної пенітенціарної служби: «Жінкам в нашій професії, мабуть, важче, ніж чоловікам, але ж без жінок теж нікуди. У нас зараз важка ситуація в країні, але я думаю,  ми подолаємо її і у нас все буде добре. І мирне небо над нами все ж таки буде, тому що в нас гарні Збройні Сили, гарні військові,  гарна наша структура.

Інтерв’ю. Ніна Довгопола – мати випускниці

Вона виховувалась на патріотизмі. Бабуся у нас теж працювала в шпиталі, а я теж медпрацівник і працюю в судмедекспертизі.

КОР. Як виявилось, майже в кожного випускника родина так чи інакше впливала на вибір життєвого шляху.

Інтерв’ю.  Олексій Ісаченко — випускник Академії Державної пенітенціарної служби

Мій дядько закінчив навчальний заклад рівно 19 років тому. І я по його стопам і буду далі продовжувати навчатись.

Інтерв’ю.   Наталія Ісаченко – мати випускника

За 6 років він змужнів, він став справжнім чоловіком. Дуже змінився, став таким вольовим,  відповідальним, цілеспрямованим. Він йде до мети поступово і я бачу, що це йому на користь.

КОР. Другий випуск молодих фахівців Академії Державної пенітенціарної служби ще раз нагадав про реформи в галузі.

Денис Чернишов – заступник міністра юстиції України

Місія і задача, яка лежить на пенітенціарних системах всього світу, вона дуже важлива. Це повернення людини у суспільство в  зовсім іншому образі, яка переосмислила свої вчинки, яка готова стати відповідальним членом суспільства.

Роман Греба – заступник міністра освіти і науки України

Всі випускники Академії минулого випуску працевлаштовані в органах державної кримінальної служби, вони влаштовані в інших органах, тобто є попит на випускників.

Валерій Куліч – голова облдержадміністрації

Ми співпрацюємо зараз з Міністерством юстиції аби розширити і зробити Академію не вузькопрофільною, а більше Академією Міністерства юстиції. Це дасть  можливість Академії розширити перелік спеціальностей, які будуть там.

 

Квіти до братської могили, меморіальної дошки загиблим в зоні АТО та Героям Небесної Сотні поклали найкращі випускники закладу. Далі були стройові вправи плац-параду, вітальні слова, урочистий марш та вже традиційний салют монетами  — на гарну долю у майбутньому.

Передачі


ПогодаКурси валют