Get Adobe Flash player

Кращі спортсмени місяця (відео)

 

На спортивному небосхилі Чернігівщини засяяли одразу декілька нових спортивних зірок. Під час засідання виконкому обласного відділення Національного олімпійського комітету було вручено відзнаки «Кращий спортсмен місяця». Отже, чиї обличчя вже найближчим часом з рекламних бордів надихатимуть чернігівців, знають наші журналісти.

 

Вона мріє вийти заміж і народити дітей — нормальне бажання для молодої жінки, але… Перед тим Валентина має виконати головну умову, яку сама собі й поставила — вибороти дві олімпійські медалі. Вже сьогодні важкоатлетка має статус бронзової призерки світу та срібної призерки Європи.

 

На додачу до вже наявних титулів Валентина отримала ще один — вона стала кращою спортсменкою Чернігівщини у квітні 2017 року. Разом із Валею, але вже за травневі досягнення, нагороду і грошову премію отримав футболіст, який не зважаючи на вади зору, зміг двічі стати чемпіоном світу з фут залу: у 2015-му в Кореї, цьогоріч — в Італії. Спортивну кар’єру Роберт Тремба розпочинав у Чернігівській дитячо-юнацькій спортивній школі «Юність».

 

Також відзнаки обласного комітету отримали і тренери кращих спортсменів -Олександр Овчаренко та Анатолій Бегоян. Окрім того, за ці два місяці комітет визначив і кращих спортсменів серед юніорів, щоправда, їх на урочистостях не було — зараз хлопці з тренерами перебувають на зборах.

Вже незабаром, обіцяють в комітеті, обласний центр зможе побачити своїх нових спортивних героїв.

 

Також під час засідання члени виконкому обговорили низку нагальних питань, зокрема й урочисті проводи збірної на 23-ті Дефлімпійські ігри. До речі, до складу збірної вже увійшли троє уродженців Чернігівщини. Святкове дійство відбудеться 14-го липня у Києві.

Передачі


ПогодаКурси валют