Get Adobe Flash player

«Навколо нас» — виставка двох молодих художників Чернігова (відео)


 
Виставка двох молодих художників під назвою «Навколо нас» відкрилась у виставковій залі обласного осередку Національної спілки художників. Друзі в житті, колеги в роботі, навіть манера письма цих майстрів пензля дуже схожа. Для Віктора Онищенка та Романа Найдьона ця виставка – свого роду іспит, адже вони вдвох є головними претендентами на вступ до Спілки.

 

Віктор Онищенко та Роман Найдьон – претенденти на вступ до обласної організації Національної спілки художників. Спільна виставка – певною мірою «допуск» до цієї організації. Їх роботи мають багато спільного: манера письма, художній стиль, врешті, особиста дружба художників. Над деякими роботами хлопці працювали разом.

 

Життя в усіх його проявах – ось головна тема робіт Віктора Онищенка. Як і в його колеги, в основному на полотнах – пейзажі, натюрморти, сюжетний живопис. Утім, не тільки пензлем він змальовує навколишній світ – Віктор знімає і короткометражні фільми. Проте, запевняє, написання картин – його улюблена справа.

 

З натури і тільки з натури – ось гасло творчості Романа Найдьона. За його словами, тільки так картина стає «справжньою», живою. Щоб написати так в студії, треба велика майстерність, якої Роман ще тільки набуває.

 

Сімдесят вісім робіт на двох зі схожими сюжетами, кольорами, стилем… Але кожна картина є проявом індивідуальності кожного художника, його майстерності, таланту і смаку. Ця виставка, по суті, є початком їх художньої кар’єри, першим кроком до успіху й визнання. Чи будуть вони спільними? Покаже час.