Get Adobe Flash player

Випробування розпочато. Бажаючих стати поліцейським менше не стає (відео)

 
В Чернігові розпочались тестування кандидатів на посади інспектора патрульної поліції. Вільні 127 вакансій і конкурс досить суттєвий: сьогодні на 1 місце претендують 4 людини. В перший день три «хвилі» бажаючих по дві години поспіль відповідали на 60 питань. Перевірялися знання законодавства та вміння логічно мислити.
Інна Пасека, представник прес-служби управління патрульної поліції Чернігова: «Для того, щоб стати патрульним поліцейським, вони мають володіти законодавством, вони мають бути у угарній фізичній формі та мати гарне здоров’я, аби виконувати свої обов’язки. В нас маленьке місто, всі хочуть працювати, дуже багато молодого покоління, яке хоче знайти собі стабільну, гарно оплачувану роботу, де вони зможуть кар’єрно зростати, державна служба це саме для них».
Прохідного балу на тестах, як такого, не визначено, обиратимуть найкращих. Але конкуренція велика: на одне місце патрульного хочуть потрапити чотири людини.
Ольга: «З дитинства, це була моя мрія, бути міліціонером – зараз поліцейським – зараз така можливість є і можна спробувати цей шанс. Дуже хочу поміняти в своєму житті щось – по-перше, по-друге, бути корисною суспільству. Тут набирають в Чернігів, а це моє місто, де я народилася, навчалася, і зараз працюю і хочу принести якусь користь своєму місту».
Патрульним обіцяють вісім тисяч гривень зарплати, повне соціальне забезпечення, професійну підготовку за міжнародними стандартами та кар’єрний ріст. Навзаєм вимагатимуть високу мотивацію, прагнення допомагати людям, здатність швидко реагувати, бути комунікабельними, ввічливими та стриманими. Термін подачі заявок на посаду інспектора патрульної поліції подовжено до 11 липня.

Передачі


ПогодаКурси валют