Get Adobe Flash player

Поліцейські вчилися у колег з ЄС та Канади налагоджувати комунікації з людьми (відео)

 

Поліцейські Чернігівщини переймали досвід налагодження комунікації із громадськістю у колег з ЄС та Канади. У Чернігові завершився двотижневий тренінг для патрульних та дільничних поліцейських області. Правоохоронці отримали два сертифікати про навчання. Що вони винесли для себе із тренінгу, дізнаєтесь далі у сюжеті.
Як повинні поліцейські спілкуватися із громадськістю: будь то законослухняний громадянин чи порушник закону? Цьому правоохоронців сектору цивільної безпеки навчали закордонні колеги – представники Консультативної місії ЄС та Канадської поліцейської місії. Два тижні у Чернігові тривав тренінг із комунікації для українських поліцейських. Взяли участь у ньому близько двох десятків правоохоронців.

Йосеф Нотдурфтер, радник з питань взаємодії поліції з громадою Консультативної місії ЄС: «Протягом першого тижня ми проводили інструктаж як варто вести ефективну комунікацію поліцейським під час їх роботи і як взаємодіяти з громадою. Протягом другого тижня поліцейські демонстрували це на практиці».

Грег Болтянскі, констебль Канадської поліції: «Основна ідея полягає у тому, що поліцейський під час виконання своїх обов’язків не має відокремлювати себе від громадськості. Він має розуміти, що він є частиною громади. Він, перш за все, має працювати над попередженням злочинів, а не боротьбу з їх наслідками».

 

Уроки, які винесли із тренінгу його слухачі. Це те, що поліцейські і громадськість мають бути партнерами у сфері боротьби із злочинністю та порушенням публічного порядку. Поліцейський, у свою чергу, як представник закону, має завжди «зберігати обличчя»,  дотримуватись правил етикету у якій би то ні було ситуації.

 

Поліцейські Чернігівщини навчилися у закордонних колег. В свою чергу, і останні дещо почерпнули від українських – це ентузіазм.

Грег Болтянскі, констебль Канадської поліції: « «Мені особисто сподобалось те, з яким ентузіазмом поліцейські України ставляться до своєї роботи. Покликання  слугувати своєму народу і сподівання змінити країну на краще. Я гадаю, цей ентузіазм заразний і передається іншим. Саме про це я розповідатиму своїм колегам у Канаді».

 

Тепер ці поліцейські є сертифікованими тренерами. Вони навчилися комунікації із громадськістю самі і згодом передаватимуть свої знання колегам.

 

Передачі


ПогодаКурси валют