Get Adobe Flash player

Чернігівщина прощалася із головним лікарем обласного наркодиспансеру Петром Седнем (відео)

 

Сьогодні Чернігівщина прощалася із головним лікарем Чернігівського обласного наркологічного диспансеру Петром Седнем. Траурна церемонія проходила на базі обласної лікарні, —  саме сюди із квітами йшли попрощатися із другом люди абсолютно різних професій, адже Петро Михайлович був не лише прекрасним лікарем, але й людиною з великої букви,  — доброю, чесною, порядною та  відвертою.

 

Петро Седень наголошував, що лікар завжди мусить бути на боці пацієнта. Необхідно любити хворого,  і тоді хвороба обов’язково відступить. За цими принципами й жив головний лікар обласного наркологічного диспансеру, і саме тому, щодня на прийом до нього намагалася потрапити величезна кількість людей.

 

Його цікавило все, що відбувається у світі, він знався на поезії, відвідував театральні прем’єри та художні виставки, захоплювався класичною музикою. Петро Седень любив життя, і своїм прикладом доводив, що молодість це стан душі, і людина жива, поки їй цікаво у цьому світі.

 

Поховали Петра Михайловича на батьківщині  у Тупичеві Городнянського району. Спіть спокійно, дорогий лікаре, ми завжди будемо пам’ятати про вас.

Передачі


ПогодаКурси валют