Get Adobe Flash player

Підсумки конкурсу «Україна з Кримом у серці» (відео)

 

«Крим – це Україна» — впевнені діти-переселенці з окупованих територій нашої держави. Свою любов до малої батьківщини, звідки свого часу змушені були тікати, дітлахи виражали в малюнках. Результати Всеукраїнського конкурсу  «Україна з Кримом у серці» підбили у Чернігові.

 

АНДРІЙ БОРТНІК, учасник конкурсу: «Там море… ми щодня ходили купатись»

АННА ГОЛУБ, учасниця конкурсу : «Там у мене залишилось багато друзів, за якими я сумую… Мені дуже подобалось із ними спілкуватись»

Ось так згадують дітки-переселенці свій рідний край. Андрій –Феодосію, Анна – Горлівку Донецької області. На словах їм важко пояснити, що саме вони відчувають, проте це прекрасно виходить на папері.

АНДРІЙ БОРТНІК, учасник конкурсу: «Я намагався зобразити, що Крим бореться за свою країну. Там – фортеця, море, скелі… прапори жовто-блакитні»

АННА ГОЛУБ, учасниця конкурсу : «На моєму малюнку зображена Україна, що тримається за руку з Кримом – це означає, що не можна їх розлучати»

 

Свої роздуми на тему окупованого Криму діти виражали на малюнках в рамках Всеукраїнського конкурсу «Україна з Кримом у серці», що проходив за ініціативи громадської організації «Кримська громада». Це перший конкурс, тому і робіт було тільки двадцять.

Інна Аркушенко, член ГО «Кримська громада»: «Ми не повинні забувати, звідки ми родом, де наша мала батьківщина. Потрібно обов’язково дітям розповідати, нагадувати, хто вони і звідки.»

 

Переможців у кількох вікових групах обирали шляхом Інтернет-голосування в мережі «Фейсбук». Організатори сподіваються на підтримку громади в популяризації конкурсу, адже ані діти, ані дорослі не повинні забувати, хто вони і звідки.

Передачі


ПогодаКурси валют