Get Adobe Flash player

Які умови проживання в Городнянському психоневрологічному інтернаті? (відео)

 

Кулери на кожному поверсі, супутникове телебачення в кімнаті, євроремонти в приміщеннях, овочі із власного господарства, і навіть свіже молоко. Ви думаєте, що це реклама нового місця відпочинку? Ні, насправді мова йде про Городнянський психоневрологічний інтернат. Саме тут, під опікою держави,  на повному утриманні знаходиться 181 жінка віком від 22 років і аж до пізньої старості.

 

Сучасні українці знаходяться в постійному стресі,  — дехто не витримує навантажень, у когось вікові проблеми. Може настати момент, коли людина самостійно неспроможна себе обслуговувати, а можуть з’явитися психоневрологічні хвороби, і тоді один з варіантів — відправити людину до психоневрологічного інтернату. На Чернігівщині п’ять таких закладів: три жіночі і два чоловічих. Непокоїть той факт, що з часом  попит на такі установи не зменшується, а навпаки зростає.

 

Городянський психоневрологічний інтернат опалюється новітньою  котельною системою – газ замінили дровами. За рік, завдячуючи сучасному обладнанню,  економія коштів сягає 680 тисяч гривень.

 

Годують мешканців закладу чотири рази на добу, причому екологічно чистою продукцією, яку самі ж і вирощують. Тут і хліб печуть, адже  працює невеличка хлібопекарня.

 

У кожній кімнаті інтернату килими. Не дає сумувати  супутникове телебачення, працює  бібліотека,  є місце  для молитви.  Стіни облаштовані спеціальними поручнями для літніх жінок, аби вони вільно пересуватися коридорами закладу.

 

У молодих людей інтернату є мобільні телефони, вони спілкуються ними поміж собою та з працівниками інтернату.

Світлана Ткачук любить дивитися телевізор та  мріє про власний ноутбук. У закладі харчують добре, Світлана розповіла про свої найулюбленіші страви.

 

Є в закладі жінки, які потребують цілодобового нагляду, а є й такі, що допомагають персоналу, або відвідують кімнату денного дозвілля. Там власними руками вони створюють справжні шедеври із тканини, паперу та бісеру.

 

Мешканці Городнянського психоневрологічного інтернату повністю забезпечені медикаментами. Йдеться не лише про елементарні знеболювальні.

 

Гаряча та холодна вода, сучасне опалення, супутникове телебачення, чотириразове збалансоване харчування. Це те, що побачила в даному закладі наша знімальна група. І це не останній матеріал, присвячений установам соціального захисту, який ви побачите в нашому ефірі.

 

Передачі


ПогодаКурси валют