Get Adobe Flash player

У залізничному ліцеї вшанували пам’ять загиблих в АТО випускників (відео)

 

У Чернігівському залізничному ліцеї батькам загиблих героїв України вручили значки та конверти із зображенням їх синів. Такий подарунок підготували викладачі та учні ліцею на знак пам’яті про їх неоціненний подвиг. У закладі також створили «стіну слави», там розмістили фото, міні-біографії та речі бійців. Детальніше розкажуть наші журналісти.

 

Стоячи та гучними оплесками зустрічали учні залізничного ліцею батьків загиблих героїв України, випускників ліцею. У цьому навчальному закладі навчалося аж 9 бійців, які боронили нашу країну на Сході. І які, нажаль, загинули в ході бойових дій.

 

Їх імена у закладі знає кожен учень. Батьки та рідні загиблих героїв часто приходять сюди аби просто поспілкуватись із викладачами та пройти коридорами, де колись ходили їх діти, брати та чоловіки. Щоразу вони приносять якісь речі, що належали бійцям. Таким чином у музеї закладу створили цілу «стіну слави» із фотографіями та спогадами.

Надія Чирченко, завідуюча музею ліцею залізничного транспорту: «Родина Пакалова Олега принесли нам невеликий брелок, який був у Олега до смерті».

Олена Бутько, дружина Олександра Бутька: «Він навчався у цьому училищі. Був бригадиром колії. Тут нас пам’ятають. Дітки шанують наших героїв».

 

Більшість експонатів  тут відшукали самі учні. Створили міні-біографії кожного бійця. Громадська організація колекціонерів створила спеціальну серію значків із зображенням бійців, а також конверти. Їх урочисто вручили рідним.

Передачі


ПогодаКурси валют