Get Adobe Flash player

Родинний футбольний вікенд у Ріпках (відео)

Чемпіонат з міні-футболу серед батьків та дітей був ініціативою школярів загальноосвітньої школи №2. Його організували, аби привернути увагу громадськості до дитячого проекту із створення нового футбольного поля зі штучним покриттям. Про нього тут вже мріють давно — як батьки та і діти. Далі дивіться у сюжеті.

 

На цьому футбольному полі біля Ріпкінської загальноосвітньої школи щодня займаються фізичною культурою більше 500 учнів. Поле декілька разів вирівнювали, проте це не допомогло. Футболісти шкільної команди вирішили, час брати ініціативу на себе. А тому розробили проект із будівництва нового футбольного поля зі штучного покриття.

 

Аби привернути увагу громадськості до проекту, діти залучили своїх батьків. Організували чемпіонат із міні-футболу на місцевому стадіоні серед батьків та дітей. Цьому штучному полю вже 14 років. Охочих поганяти тут м’яча чимало, проте грають тут лише ріпкинські напівпрофі. Учні сподіваються, що їх проект стане корисним для багатьох.

 

Дитячий проект підтримала і районна рада. Проте збір коштів тільки розпочався. Учні сподіваються, що вже наступного року вони зможуть провести подібний чемпіонат на власному полі.

Передачі


ПогодаКурси валют