Get Adobe Flash player

Будувати не можна зберегти (відео)

«Будувати не можна зберегти». Де буде кома в цьому реченні і хто поставить крапку у справі забудови  в Березовому гаю Чернігова  – вирішувалось сьогодні в  Деснянському суді міста. Біля будівлі зібралися три сторони конфлікту: представники компанії «УкрСіверБуд», жителі мікрорайону з пікніком протесту і протестувальники проти самої акції, які представилися учасниками АТО і майбутніми власниками квартир. Історія конфлікту і думки її учасників – в наступному сюжеті.

 

Бути чи не бути трьом новим будинкам у Березовому гаю Чернігова? Хто проти і хто за будівництво в районному парку – саме такий статус сьогодні надав виконком Чернігівської міськради «березняку» і його рішення мають затвердити на сесії. Три сторони конфлікту пікетували Деснянський суд міста, де проходило засідання по справі. Хтось стояв з плакатами біля стіни, хтось ставив намети, хтось смажив шашлики, намагаючись таким перформансом нагадати про необхідність мати місце для відпочинку.

 

Деснянський суд розглянув позов інвестора, компанії «УкрСіверБуд», стосовно прийнятого Чернігівською міськрадою рішення про скасування дозволу щодо всіх трьох черг запланованого будівництва в районі вулиці Пухова. Після вивчення справи суд відмовив у задоволенні позову. Намети прибрані. Парк збережено. Кома і крапка поставлені.

Передачі


ПогодаКурси валют