Get Adobe Flash player

«Життя в стилі ЕКО» (відео)

«Життя в стилі ЕКО» запропонували чернігівцям організатори однойменного фестивалю. Він проходив у Чернігові вперше.

 

Спершу – прибирання, потім розваги! Насичена програма фестивалю, плюс перед офіційним його відкриттям оголосили про «Чисті ігри» – хто більше назбирає сміття в лісопарку Ялівщина. Чи не найактивнішими виявились викладачі й учні Киселівського НВК. Їм «приз в студію» — вони знайшли автомобільну шину, яку хтось кинув біля річки Стрижень.

 

Назбирай мішок сміття – отримай мішок солодощів! Усі зібрані відходи зважували і обирали «чемпіона по сміттю», яке, до речі, не просто збирали, а сортували в різні пакети: окремо пластик, скло і паперові відходи.

Рідкісна яблуня сорту «Royal Beautiful», що родить малесенькими плодами розміром з вишню, відтепер росте на території лісопарку. Її висадили під час фестивалю на агробіостанції ЧНПУ разом із магнолією та деревом під назвою гінго білоба.

 

Хто добре працює – той добре відпочиває: на фестивалі працювали містечко майстрів, контактний зоопарк, майстер-класи з екологічних матеріалів, роздавали гарячий куліш та фіто-чай. Також проходили еко-квести та безліч інших розваг. На сцені виступали творчі колективи. Також оголосили про ще один конкурс, підбивати підсумки якого планують наступного року – на фестивалі «Життя в стилі ЕКО-2018».