Get Adobe Flash player

Студентів Чернігівського медколеджу навчали, що робити під час надзвичайних ситуацій (відео)

Все це не в теорії, все це на практиці – рятувальники продемонстрували молоді, як слід проводити евакуацію, як гасити пожежу вогнегасником та що робити, якщо ви знайшли вибухонебезпечний предмет. Детальніше з місця подій наші кореспонденти.

 

Навчальна тривога у медичному коледжі. Студенти евакуйовані з місця навчання та чекають на вказівки. Так працівники обласного управління ДСНС проводять навчальний захід для майбутніх медиків. Сьогодення змушує нас бути готовими до форс-мажорних ситуацій в будь-який момент.

 

Майбутні медики розуміють, що від них залежать життя людей, та вони мають бути готовими в будь-який момент надати першу медичну допомогу потерпілим. Керівництво коледжу разом із рятувальниками влаштували практичне заняття для студентів.

 

Звісно, тренінг розпочали із теоретичної частини. Студентам розповіли, які бувають вибухонебезпечні предмети, як вони виглядають та що слід робити, якщо ви натрапили на один з них. Вже на території коледжу працівники піротехнічної служби продемонстрували, як проводиться розмінування таких об’єктів.

 

Найбільше емоцій у студентів викликала інформація про пожежі. Рятувальники розповіли про розповсюджені види вогнегасників та дозволили усім бажаючим спробувати власноруч загасити невеличку пожежу.

 

Майбутнім медикам продемонстрували, як слід надавати першу медичну допомогу потерпілим у надзвичайній ситуації. Лікарі обрали шість найбільш розповсюджених видів травм та пошкоджень, які трапляються під час таких ситуацій. Студенти, не криючи емоцій, діляться враженнями від побаченого та почутого.

 

Тепер майбутні лікарі готові до будь-яких екстрених ситуацій. Та залишається сподіватись, що ці навички їм ніколи не знадобляться.

Передачі


ПогодаКурси валют