Get Adobe Flash player

«Єдина родина» у Десні (відео)

Понад сто сімей воїнів, загиблих у боях на Сході, зібралися в селищі Десна Козелецького району. Це – чергова акція громадської організації «Єдина родина Чернігівщини». На таких заходах представники родин планують спільну виховну роботу й вирішують проблеми соціального захисту. Активісти взяли участь в освяченні місця, де буде встановлений пам’ятник загиблим героям.

 

На цій музейній фотографії – капітан Євген Лоскот, який під час боїв у Луганській області восени 14-го року ціною свого життя на добу затримав наступ ворога, дав змогу 50-м бійцям вийти з оточення, а кільком українським частинам – захистити від захоплення місто Щастя.

 

Євген Лоскот похований у Десні Козелецького району. У цьому ж селищі живе й працює в дитячому садку його мати, активна учасниця громадської організації «Єдина родина Чернігівщини».

 

У Десні, де розташований 169-й навчальний центр Сухопутних військ ЗСУ, діє й найбільший відокремлений осередок «Єдиної родини Чернігівщини»: 29 родин. Тому й зібралися тут учасники цієї громадської організації – рідні загиблих героїв.

 

Це вже п’ята така обласна акція. В Десну з’їхалися представники більш ніж ста сімей воїнів, а також громадські активісти, які в усьому їх підтримують. Постійно виникають нові осередки «Єдиної родини». Зараз працює над створенням осередку ініціативна група в Бобровицькому районі. А в Ніжині та Ніжинському районі осередок щойно зареєстрований.

 

Учасники акції взяли участь в освяченні місця, де буде встановлено пам’ятник загиблим учасникам АТО, на території 169-го навчального центру оглянули зразки військової техніки та озброєння.

 

Щоразу під час таких зібрань вирішуються проблеми соціального захисту родин, юристи надають консультації, родичі героїв планують спільні заходи з патріотичного виховання молоді.