Get Adobe Flash player

Підсумки кампанії декларування (відео)

 

25 мільйонерів Чернігівщини задекларували  свої доходи за минулий рік, самостійно сплативши при цьому 2,2 млн. грн. та 200 тисяч гривень військового збору. Загальна ж сума задекларованого в області склала майже 875 млн. гривень. Як в цілому пройшла кампанія – дізнавалися наші кореспонденти.

 

На Чернігівщини торішні доходи задекларували 15 тисяч громадян на загальну суму 875 млн. грн. Це на 16% більше, ніж  за 2015 рік. Зросли і податкові зобов’язання, і військовий збір. Найбільші суми визначались в обласному центрі.

Світлана Волкова, начальник управління ГУ ДФС в області: «Чернігівський регіон, місто Чернігів, враховуючи те, що більшість громадян тут отримували доходи. На другому місті Прилуччина – 9%, Ніжинщина -10 %, на інші регіон регіони припадає майже половина всіх задекларованих доходів громадян».

 

Більшість декларантів зазначили доходи, отримані як спадщина чи подарунок. Є і іноземні та інвестиційні прибутки – кількість громадян, які їх декларують, теж зростає з кожним роком. Частина ж подає декларацію, аби потім отримати податкову знижку, зокрема, на навчання.

Світлана Волкова, начальник управління ГУ ДФС в області: «Громадяни, які подали декларації на отримання податкової знижки, їх кількість зменшилася. Стало близько 2600, коли торік було 3000. Але до кінця року вони мають право подати, тому, я думаю, до кінця року цей показник буде збільшений».

 

Кількість мільйонерів Чернігівщини зменшилась до 25 і загалом вони сплатили 2,5 млн. грн., в тому числі і військовий збір.

 

Передачі


ПогодаКурси валют