Get Adobe Flash player

Фінал конкурсу «Таланти багатодітної родини» (відео)

 

У Чернігові пройшов фінальний етап обласного конкурсу «Таланти багатодітної родини». Учасники дивували журі своїми особливими вміннями: власними віршами, піснями, танцями. У холі обласного Палацу дітей та юнацтва діяла виставка рукоділля та живопису. На фінальний етап до Чернігова приїхало більше сотні учасників. Якими ще талантами дивували діти членів журі, дивіться у сюжеті.

 

Конкурс «Таланти багатодітної родини» проводиться вже 10 років поспіль. Участь беруть діти із багатодітних та малозабезпечених сімей з різних районів області. Вкотре фінальний етап конкурсу проводиться у Чернігові. На нього із всієї кількості учасників потрапила лише сотня кращих, які боролися за нагороди у різних номінаціях.

 

Діти демонстрували таланти у семи номінаціях: вокал, хореографія, авторське виконання; окрім сценічних талантів учасники конкурсу на виставці представили свої художні роботи, власноруч зроблені прикраси та елементи декору, вишиті картини.

 

Учасниця конкурсу Поліанна Колош більш за все полюбляє бантики. Прикраси для волосся дівчинка робить із мамою. Окрім цього вони разом ще виробляють іграшки, а також мило ручної роботи.

 

Переможці за кошти обласного бюджету матимуть змогу поїхати влітку в оздоровчий табір.

Передачі


ПогодаКурси валют