Get Adobe Flash player

Бобровицька ОТГ готується до виборів (відео)

 

Наразі десять об’єднаних територіальних громад готові до оголошення перших виборів. Чи не найспроможніша з них — Бобровицька. На початку місяця — 5 травня — голова облдержадміністрації підписав розпорядження про створення Бобровицької територіальної громади. Тепер громада готується до виборів.

 

Громади визначились, є погодження обласної адміністрації, Центральна виборча комісія має призначити дату виборів. Фінального етапу об’єднання — перших виборів до органів місцевого самоврядування сьогодні вже чекають 10 об’єднаних територіальних громад. Голова облдержадміністрації Валерій Куліч каже, що до кінця літа вибори відбудуться щонайменше в 15 громадах.

Валерій Куліч, голова облдержадміністрації: «Документи ми отримали. Я їх підписав і передав ЦВК на призначення дати виборів. Тобто чекаємо призначення дати виборів. Я думаю, що Бобровицька громада буде одна з потужніших громад в області».

 

Безумовно, Бобровицька громада одна з найспроможніших громад в області. Довкола Бобровиці об’єдналися 18 із 24 сільських рад району. Ще шість — Новий та Старий Биків, Чистопілля, Нова Басань, Веприк, Білоцерківці вирішили створити свою об’єднану громаду — Новобасанську. Хоча за першим перспективним планом: один район — одна громада.

Василь Кучерина, голова Бобровицької райдержадміністрації: «Ми надіємось, що буде одна у нас Бобровицька громада, із Новою Басанью, із Биковим. Більшим буде район, більше… Лікарню нам треба свою сохранить, школи».

 

Зрозуміло, що керівництво району хотіло б уникнути ситуації, коли ділять школи та лікарні. Як би там не було, але на сьогодні дві громади — Бобровицька та Новобасанська — чекають виборів. Рішення поки за ЦВК, а далі за людьми.

Передачі


ПогодаКурси валют