Get Adobe Flash player

Тріумф знань, ерудиції та інтелекту (відео)

 

Аби підтримати та заохотити обдарованих учнів та їх педагогів зі шкіл та вишів Чернігівщини,  відбулось традиційне свято-зустріч керівництва області з молоддю та наставниками. Вшановували переможців всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змагань, наголошуючи на необхідності поєднання розуму і патріотизму. З майбутньою інтелектуальною елітою нації спілкувалися і наші кореспонденти.

 

Завдяки досягненням цих обдарованих дітей та їх попередників, наша область входить у десятку найкращих за результатами всеукраїнських предметних олімпіад, захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, міжнародних мовно-літературних та математичних конкурсів, екологічних програм та  проектів.

 

Під час зустрічі керівництво області відзначило 55 школярів та 5 студентів Чернігівщини, які посіли призові місця на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів і привезли додому  загалом 60 дипломів.

 

Хоча область більше «відзначається» на гуманітарному напрямку, нашими математиками теж можна пишатися. Наприклад, Павлом Нагорним, який став призером всеукраїнської олімпіади, розв’язавши завдання за 11 клас – сам він навчається у 10.

 

На святі вшанували також викладачів, які підготували юні таланти. І якщо секрет успіху полягає в трикутнику «сім’я-школа-дитина», то Юлії Андряник з Козельця поталанило двічі: своїм двом дипломам вона завдячує вчительці – мамі.

 

Поєднати розум і патріотизм задля  розбудови держави – основна думка, що звучала на зустрічі.І невипадково свято збіглося з Днем вишиванки.

 

Творчі, інтелектуальні і духовно розвинені – потреба суспільства в такій молоді завжди була і буде. І підтримка обдарованих дітей освітянською спільнотою — це своєрідна інвестиція в майбутнє країни.

Передачі


ПогодаКурси валют