Get Adobe Flash player

Завтра фестиваль «Зелена сцена» розпочинає новий сезон (відео)

 

Фестиваль «Зелена сцена», який вже далеко не перший рік влітку радує чернігівців та гостей міста, став відомим далеко за межами області. Завтра ввечері він розпочинає новий сезон. Напередодні відкриття сезону команда фестивалю зібрала прес-конференцію, на якій поділилася планами на літо.

 

Організатори зібрали журналістів прямо на місці проведення фестивалю — біля нової міської сцени. Цього року це вже досить велика команда, адже  напрямків роботи побільшало. Разом з кураторами проектів, що входять до «Зеленої сцени», — перший гість, який виступатиме вже завтра, французький джазмен Самюель Берто.

 

Самюель Берто гратиме разом з чернігівським «Land Forces Orchestra», тобто оркестром Cухопутних військ. Це унікальний проект, довгий час музиканти підтримували зв’язок і обмінювалися партитурами дистанційно. Загалом у організаторів досить грандіозні плани на сезон.

 

Цього літа «Зелена сцена» включатиме ще більше різновидів культурного відпочинку. Перед концертами плануються цікаві екскурсії по історичних місцях для всіх бажаючих, окремо працюватиме дитячий майданчик з власною програмою. Також чернігівці побачать ярмарки, виставки хенд-мейду та арт-виставки. Працюватимуть літературний проект «Літера» та окремий проект «Розмовник» — це одразу після концерту, а проти ночі на всіх бажаючих чекають кінопокази. До речі, фільми демонструватимуться з дотриманням всіх авторських прав. Всі ці ініціативи потребують чималих коштів, організатори дякують місцевій владі та бізнесменам за підтримку, але скаржаться, що коштів недостатньо для того, щоб тримати планку на рівні. Тож цього року започаткували «краудфайндинг»

 

Нагадаємо, що сезон «Зеленої сцени» стартує вже завтра. Тож після робочого дня всі бажаючі зможуть насолодитися музикою від французького джазмена та взагалі насправді культурно відпочити.

Передачі


ПогодаКурси валют