Get Adobe Flash player

Визначитися із професією та одночасно підтягнути англійську мову (відео)

 

Гості спікінг-клабу у Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі — волонтери Корпусу Миру США. Із слабозорими учнями говорили про можливості кар’єрної реалізації.

 

«Твоє життя і кар’єра» — спікінг-клаб під такою назвою провели волонтери Корпусу Миру США з учнями 10-го, 11-го та 12-го класів Чернігівського навчально-реабілітаційного центру. Мета цих занять — профорієнтація майбутніх випускників. Учасники заняття – слабозорі, тож до вибору професії підхід особливий.

Діан Томас, волонтер Корпусу Миру США: «Ми будемо говорити з учнями про їхню кар’єру у майбутньому, аби вони уже почали думати про можливості професійної реалізації. І потім ми поговоримо про особисті якості  кожного. І зіставимо їхні особисті якості та навички із обраною професією».

Олена Житняк, директор Чернігівського навчально-реабілітаційного центру: «Відповідно до фізичних можливостей наших дітей ми намагаємось спрямувати їх на те, який вибір професії буде в майбутньому. Дуже важко, тому що, звичайно, що кожна дитина хоче реалізувати там, де вона бачить себе. Якщо говорити про наших випускників, то всі, де себе бачив, вони це реалізували і досягли певних можливостей. Вони на сьогоднішній день здають ЗНО, так як і учні загальноосвітніх шкіл, і вступають теж до вищих навчальних закладів».

 

Наразі на Чернігівщині працює 73 волонтери Корпусу Миру США. Мета, з якою вони приїхали в Україну, – робота з молоддю.

 

Передачі


ПогодаКурси валют