Get Adobe Flash player

Громадська рада при облдержадміністрації – другий раунд (відео)

 

Новообрана громадська рада при облдержадміністрації довела, що і після змін в своєму складі  принципи роботи не змінила. Друге засідання пройшло як раунд боротьби то з представниками влади, то між собою. Про «життя у вигнанні», «жовті плями» положення Громадської ради та конфлікт поколінь – у наступному сюжеті.

 

Друге засідання Громадська рада при облдержадміністрації провела в Чернігівському кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді. І хоча приміщення колишнього кінотеатру здалося учасникам темним і тісним, дійство повністю відповідало назві – було і кіно, і заклики до культури, і виховання.

 

Загалом порядок денний передбачав  прийняття положення Громадської ради, обрання першого заступника голови та утворення комітетів. Але п’ятий пункт побив всі рекорди за часом – «різного» було найбільше.

Тамара Петрова,  перший заступник голови Громадської  ради  при облдержадміністрації: «Я очень долгое время нахожусь в оппозиции. И мои фразы в работе знают. Я стараюсь быть в оппозиции к дуракам.  Дураков хватает везде. И я лет 15 долблю то, что невозможно разбить».

 

Положення ради прийняли в цілому із зауваженнями юристів, обрали першого заступника голови ради – Тамару Петрову.  Несподіванкою для залу стала заява Світлани Жимолостнової про вихід зі складу ради.

Світлана Жимолостнова, член Громадської ради при облдержадміністрації: «Я не можу з вами працювати. З, вибачаюсь, «кращою нашою громадою». І виходжу зі складу з формулюванням «в зв’язку з незгодою обрання головою Москаленка І., людину, яка під час Революції Гідності займалася підвозом «тітушок».

 

Її підтримали молоді представники ради, заблокувавши роботу засідання.

Дмитро Філоненко, член Громадської ради при облдержадміністрації: «Я особисто був учасником на Майдані, завдяки даній особі і Партії регіонів проливав свою кров. Зараз ті особи, які видихають з іронією… Тут не залишиться жодної молодої людини, ми вирішили вийти і не працювати. Вам тут всім за 50, я не знаю, якійсь залишиться кружок макраме».

Ігор Москаленко, голова Громадської ради при облдержадміністрації: «Я пришел сюда честно работать. Я хочу, чтобы  эта Громадська рада сделала максимум полезного с вашей помощью».

 

Розпочавши із заяв про вихід зі складу ради, після аргументів опозиції, блокувальними заявили про зриви всіх майбутніх засідань у разі неналежної, на їх думку, роботи ради. Наступний раунд – за місяць, при формуванні комітетів.

Передачі


ПогодаКурси валют