Get Adobe Flash player

Місцеву демократію у Чернігові оцінюватимуть експерти (відео)

 

Влада тисне на громаду чи громада на владу? Одеська обласна організація Комітету виборців України досліджує, якою є участь звичайних громадян в управлінні своїм містом. Чернігів став одним із «піддослідних кроликів». Що вивчатимуть експерти та для чого це взагалі потрібно, далі у сюжеті.

 

Чи є між людьми та органами місцевої влади партнерська взаємодія? Які є інструменти місцевої демократії на рівні міста Чернігова і як вони застосовуються? Ці питання будуть досліджувати експерти. Чернігів став одним із міст-учасників міжрегіональної ініціативи по підвищенню участі громадськості в управлінні містом, ініціатором якої стала Одеська обласна організація Комітету виборців України. За основу для оцінювання експерти беруть демократичні принципи, розроблені Організацією економічного співробітництва та розвитку.

Наталія Дрозд, керівник ГО Центр «Доброчин»: «Це відданість, права, зрозумілість, час, об’єктивність, ресурси, координація, підзвітність, оцінка та активна громадська позиція».

 

Оцінювати діяльність міської влади Чернігова експерти проекту будуть аж по 219 критеріях.

Для участі у проекті було відібрано чотири українських міста (можна сказати, крайні точки України): Одеса, Чернігів, Луцьк та Сєверодонецьк. Результатом проекту мають стати напрацьовані рекомендації для місцевої влади та для людей, по тому, як співпрацювати. Чернігів покаже свої напрацювання іншим містам та зможе повчитися у інших.

Завершення проекту – у лютому 2018 року.

Передачі


ПогодаКурси валют