Get Adobe Flash player

Стародавній Чернігів на полотнах художника-початківця Іллі Суботенка (відео)

Стародавній Чернігів на полотні. Таким місто ще не бачили. Сучасні замальовки відомих споруд у їх старому вигляді. Виставка молодого художника, студента ЧНПУ Іллі Суботенка відкрилася у  мистецькій вітальні бібліотеки імені Короленка.

 

Перша персональна виставка художника-початківця. Чернігівець Ілля Суботенко представляє на широкий загал свої роботи у мистецькій вітальні бібліотеки ім.Короленка. Підтримати його прийшли рідні та друзі, а також викладачі, що не один рік вкладали свої знання в перспективного учня.

Роман Силко, доцент ЧНПУ: «Ілля на факультеті людина помітна. Це не тому лише, що у нас мало хлопців, а це тому, що він такий студент завзятий, старанний, талановитий, студент такий, що планує в майбутньому себе присвятити роботі з дітьми».

 

Акварель, гуаш, масло, графіка: різні пейзажі — різні техніки. Іллі комфортно працюється з будь-якими матеріалами, обмежувати себе чимсь одним він не хоче. Тому в певний час спробував себе і в батику.

Ілля Суботенко, художник: «Все це створено, гарні ці пейзажі, найкращим художником, яким є Господь. А художник лише робить копію. Бути глядачем — це також є мистецтво. Бути художником — це бути знавцем людської душі. Як казав мій викладач, Красний Едуард Костянтинович, мистецтво художника — це в непомітному помітити щось чарівне, незвичайне, прекрасне, і передати це людям».

Роман Силко, доцент ЧНПУ: «Вже є своє чітке бачення, своя така лінія, якої він дотримується. Причому він досить успішно працює і в графіці, і в живопису. Ми бачимо і олійний живопис, і різні техніки графіки».

 

На його полотнах здебільшого природні та міські пейзажі. В центрі уваги — старовинний Чернігів. Портрет, каже Ілля, йому поки не піддається.

Ілля Суботенко, художник: «Я люблю працювати і в бібліотеці. Мені довелося поспілкуватися з Костянтином Ягодовським. Він мені розповідає про перлини нашого міста, як виглядав Чернігів. І тому можна це побачити і на старих фотокартках. Переосмислити ці пейзажі і зробити з нього художню роботу».

 

У Іллі зараз ранній творчий етап, він робить перші серйозні кроки, починає виставлятися. Тому цікаво буде спостерігати й надалі за його творчістю. Бачити, як він відшліфовує свою майстерність.

Передачі


ПогодаКурси валют