Get Adobe Flash player

Планове щеплення котів та собак від сказу у Чернігові (відео)

 

З наступного тижня у Чернігові ветеринари планово щепитимуть собак та котів проти сказу. Вчасно, адже в області загострилась ситуація із нападами тварин, хворими на сказ. Тільки у квітні контактували з ними близько сорока людей — у Чернігові та Гончарівському.

 

Спеціалісти обласного лабараторного центру Міністерства охорони здоров’я занепокоєні: все частіше хворі на сказ тварини нападають на людей. Причому відслідковується парадокс: зменшення кількості заражених тварин і при цьому збільшення постраждалих від них людей.

 

Показовими є два випадки у квітні, в результаті яких загалом постраждало близько сорока людей. Один трапився поблизу ринку «Нива», інший — на одному із постів у смт Гончарівське. В обох випадках людей покусали собаки, заражені вірусом сказу. Усі люди, що мали контакт із хворими тваринами, пройшли чи проходять щеплення. На щастя, антирабічними засобами область забезпечена. Поки що.

 

Працівники Держсанепідслужби нагадують: тримайтесь подалі від тварини, яка поводиться дивно: хитається, стікає слиною, без причини проявляє агресію. Якщо на вас потрапила хоча б крапля слини — негайно звертайтесь до лікувального закладу.

Передачі


ПогодаКурси валют